Zacznij inwestować w nieruchomości na zasadach crowdfundingu!

Ten model inwestycyjny jest idealny dla Ciebie, jeśli:

przewiń w dół

przewiń w dół

Poznaj naszą ofertę

Jesteś pewny inwestycji w nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się co może zaoferować Jaguar Estate? Wypełnij formularz i przedstaw swoje wymagania naszym specjalistom! 

Poznaj naszą ofertę

Jesteś pewny inwestycji w nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się co może zaoferować Jaguar Estate? Wypełnij formularz i przedstaw swoje wymagania naszym specjalistom! 
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Najlepsze adresy
inwestycyjne na Świecie

Szeroki wybór
opcji inwestycyjnych

Pełna obsługa nieruchomości
i pilotowanie Twoich działań

Wyobraź sobie…

Twoje pieniądze zaczynają pracować na Ciebie z coraz większym tempem. Krótkie spojrzenie na konto i już wiesz, że niedawno zakupiona nieruchomość przyniosła kolejne, wysokie zyski. To nie tylko prestiżowy obiekt w znakomitej lokacji. To także doskonały początek nowych znajomości i biznesowych okazji.

Stopniowo obracasz się wśród coraz bardziej wpływowych osób – jesteś ich wspólnikiem. Razem zarabiacie łatwe i duże pieniądze. Posiadacie udziały w nieruchomościach, które zapewniają prestiż, szacunek i uznanie.

To nie są żadne puste obietnice

to plan na Twoją przyszłość!

Możemy wcielić go w życie razem, już za kilka dni. Sprawić, by Twoje pieniądze zaczęły pracować na Ciebie jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż dotychczas. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i wybierz lokalizacje, które zapewnią Ci najwyższe stopy zwrotu, najlepsze perspektywy rozwoju i maksymalne bezpieczeństwo.

Dołącz do grupy świadomych inwestorów, którzy codziennie patrzą jak ich nieruchomości wypracowują kolejne zyski. Bezpiecznie, wygodnie i bez wysiłku. Proste i skuteczne rozwiązania masz na wyciągnięcie ręki. Leżą przed Tobą na stole, musisz tylko po nie sięgnąć. Pomożemy Ci to zrobić!
Z ogromną przyjemnością.

Zarabiaj nawet
25.3%*
rocznie!

 

 

*Wzrost wartości 1m2 nieruchomości w 2021 roku na podstawie raportów Dubai Land Department

Inwestuj mniejsze kwoty, ciesząc się wysokim zyskiem!

Dzięki modelowi crowdfundingu stać Cię na inwestycję w nieruchomości! Możesz cieszyć się zyskami, jakie Twoja nieruchomość wypracuje wraz z naszą pomocą.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć prawdziwe perełki na rynku nieruchomości, których wartość będzie wzrastać w szalonym tempie. Wiemy, jakie lokalizacje mają najlepsze rokowania i gdzie inwestycja się opłaca.

Nasze usługi obejmują nie tylko pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty, ale też wynajem oraz sprzedaż nieruchomości. Wszelkie formalności bierzemy na siebie.
W przeciwieństwie do samodzielnej inwestycji, z nami nie musisz się o nic martwić…

Porozmawiaj z ekspertem

Dlaczego nieruchomości? Jakie możliwości daje Ci crowdfunding?
Jaki jest minimalny wkład? 
Zostaw swój numer, skontaktuje się z Tobą nasz profesjonalista i da Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Ponieważ na skutecznym inwestowaniu znamy się najlepiej.

Porozmawiaj z ekspertem

Dlaczego nieruchomości? Jakie możliwości daje Ci crowdfunding? Jaki jest minimalny wkład? Zostaw swój numer, skontaktuje się z Tobą nasz profesjonalista i da Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Jak działa crowdfunding?

W Jaguar Estate możesz zainwestować w nieruchomości bez względu na wysokość swojego kapitału. Jak to możliwe?

Umożliwiamy naszym klientom zakup nieruchomości wraz z innymi inwestorami, dzięki czemu zyskują oni szasnę na ulokowanie swoich oszczędności w nieruchomość o wysokim potencjale. 

Co wyróżnia model crowdfundingu?

Teraz możesz zainwestować w nieruchomości dowolną kwotę!

W czym się specjalizujemy?

Naszym podstawowym (ale nie jedynym) obszarem działania jest Dubaj i Cypr. To właśnie tam można obecnie uzyskać najlepsze perspektywy finansowe z inwestycji w nieruchomości.

Dubaj

Błękitne niebo, wspaniałe plaże, szmaragdowa woda i zapierająca dech w piersiach, ultranowoczesna architektura. To właśnie Dubaj. Spektakularne miasto przyszłości w samym sercu Bliskiego Wschodu. Miejsce, które skupia bogactwo, luksus, prestiż i fenomenalne okazje inwestycyjne na kapitalnych warunkach.

Cypr

Na drugim biegunie znajduje się Cypr. Klimatyczne zakątki i urocze plaże, ukryte pomiędzy wspaniałymi zabytkami. Rajskie widoki z okna Twojej nowej nieruchomości, witające najemców każdego dnia. Śródziemnomorski, ciepły klimat wraz z pięknym, relaksującym życiem – do którego na Cypr co roku ciągną tysiące ludzi.

Cypr i Dubaj to obecnie dwie najlepiej rokujące destynacje

Łączy je wysoka stopa zwrotu z inwestycji, bardzo przyjazne i przejrzyste regulacje prawne oraz ogromne zainteresowanie turystów
i przyjezdnych z całego świata. To miejsca, na których można zarabiać naprawdę poważne pieniądze, przy minimalnym ryzyku.

Zapewniamy…

Ty również możesz skorzystać z okazji, jakie oferują te prestiżowe destynacje. Pomożemy Ci zarabiać na Twojej nowej nieruchomości zapewniając:

Właściwie ulokowane pieniądze w nieruchomości to czysty i pewny zysk. Popyt na nowe przestrzenie biurowe, hotele, wille i lokale pod najem oraz wynajem ciągle rośnie. Ta tendencja zwyżkowa prawdopodobnie nie skończy się nigdy. Szczególnie na pięknej wyspie Afrodyty i ultranowoczesnym centrum biznesowym Dubaju.

To właśnie tu, co roku, notowane są kolejne rekordy zainteresowania powierzchniami pod najem, a turyści desperacko szukają hoteli, willi i apartamentów.

Inwestuj w nieruchomości,
które zapewnią Ci:

maksymalnie wysoką i pewną stopę zwrotu

pełne bezpieczeństwo inwestycji i najlepsze perspektywy rozwoju

najbardziej opłacalne destynacje, luksusowe dzielnice i prestiżowe projekty

profesjonalne wsparcie najlepszych pośredników nieruchomości w branży

działanie bez wysiłku i bez zaangażowania – pozwól nieruchomości zarabiać na Ciebie i zyskaj dodatkowe źródło kapitału

Dowiedz się więcej

Ile możesz zarobić? Dlaczego warto zainwestować? Zostaw swój numer, skontaktuje się z Tobą nasz profesjonalista i da Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
© Copyright by JE SERVICES Sp. z o. o.
Polityka Prywatności