INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

kilka słów o nas

Szukasz doświadczonych specjalistów w branży nieruchomości, którzy podchodzą z pasją do wykonywanej pracy, są przy tym perfekcjonistami i odnoszą sukcesy zawodowe?

Interesuje Cię współpraca oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku? Chcesz powierzyć realizację swoich marzeń firmie elastycznej, dobrze zorganizowanej, która doskonale zna panujące trendy, obowiązujące przepisy prawa oraz uwarunkowania rynku? To świetnie trafiłeś!

Pomożemy Ci zainwestować posiadane środki finansowe w bezpieczny i dochodowy sposób. Z nami każda inwestycja wydaje się łatwa.

INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy spółką z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansowej. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi, którzy zapewniają bezproblemową realizację transakcji. Cenimy sobie wysoką jakość świadczonych usług.

Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, uwzględniając jego potrzeby, oczekiwania i możliwości. Nasi specjaliści zapewnią maksymalne  wykorzystanie potencjału danej nieruchomości i projektu. Wspólnie pracujemy na Twój sukces!

Nieruchomości zagraniczne

Posiadanie mieszkania lub domu poza granicami kraju to bezpieczna alternatywa lokowania kapitału.

CROWDFUNDING

Ten model inwestycyjny pozwala na zakup nieruchomości każdemu, bez względu na wysokość kapitału.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i pomogą w wyborze najlepszej oferty.

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  Wymarzony dom bez zbędnej biurokracji

  Jeśli pragniesz zamieszkać we własnym domu, ale nie chcesz zmagać się z nadmierną biurokracją oraz
  posiadasz ograniczone środki finansowe, dom o powierzchni 35m2 lub 70m2 wraz z poddaszem to
  idealna propozycja dla Ciebie. Wyobraź sobie, że w krótkim czasie możesz zamieszkać w swoich
  czterech kątach z przydomowym ogródkiem i widokiem na co tylko zechcesz.

  Pomożemy Ci znaleźć działkę spełniającą Twoje potrzeby, postawimy na niej Twój wymarzony dom, a wszystko to w możliwie najkrótszym czasie. Bez zbędnych formalności i procedur. Wychodząc
  naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy również możliwość kompleksowego zarządzania nieruchomością.

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  Bajkowe domy i mieszkania na wyciągnięcie ręki

  Marzy Ci się dom w luksusowej i słonecznej lokalizacji? W miejscu, gdzie problemy znikają, można się w pełni zrelaksować niezależnie od pory roku? Postaw na nieruchomości na Cyprze i w Dubaju. Zarówno Cypr, jak i Emiraty Arabskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony turystów z całego świata. Idealna pogoda, piękne krajobrazy, malownicze uliczki na Cyprze to gwarancja udanych wakacji. Z kolei bogactwo Dubaju, zetknięcie nowoczesności z tradycją stanowi oszałamiające połączenie, które zapewnia niezapomniane doznania.

  Jak możemy Ci pomóc? Pomożemy znaleźć atrakcyjną ofertę mieszkania lub domu o wskazanych przez Ciebie parametrach w dogodnej lokalizacji. Przeprowadzimy przez cały proces wynajmu i sprzedaży dbając o Twoje dobro i bezpieczeństwo. Zrealizujemy remont i wykończymy nieruchomość pod klucz. Wyszukamy klienta i pomożemy wynająć, a inwestycja w mieszkania i domy na Cyprze i w Dubaju to nie tylko dochód na wynajmie, ale również odpowiedni zysk ze sprzedaży w niedługim czasie. 

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  Dlaczego my?

  Wiedza i doświadczenie

  Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale znamy się na tym co robimy.

  Bezpieczeństwo i zysk

  Posiadamy perfekcyjną znajomość branży nieruchomości, dzięki czemu nie podejmujemy niebezpiecznych zachowań na rynku a nasze działania przynoszą realny zysk!

  Oferta przygotowana na miarę

  Jesteśmy świadomi tego, że każdy jest wyjątkowy. Dlatego możemy zaproponować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  opinie klientów

  Dziękujemy za znalezienie nam pięknego domu w malowniczej okolicy na Cyprze! Jesteśmy w 100% zadowoleni z naszego nowego domu. Pracownicy firmy są kompetentni, pomocni i cierpliwi. Polecamy i zapraszamy na Cypr!

  Skontaktowaliśmy się z Jaguar Estate z myślą o pomocy w inwestowaniu w nieruchomości w Polsce. Ostatecznie stanęło na inwestycji w apartament na Cyprze.  W stosunku do Jaguar Estate nie mamy żadnych uwag. Profesjonalna obsługa klienta, pracownicy są bardzo konkretni i widać, że znają się na tym, co robią. Pozdrawiamy!

  Mieliśmy okazję korzystać z usług Jaguar Estate przy budowie nieruchomości pod wynajem. Ostatnio wróciliśmy w sprawie pomocy przy kupnie nieruchomości na Cyprze. Jak zwykle się nie zawiedliśmy. Najlepsi w branży!

  Jesteśmy w trakcie budowy całorocznego domu, ale już teraz mogę powiedzieć, że to solidna firma. Długo szukaliśmy przedsiębiorstwa, które uwzględniłoby nasze liczne uwagi dotyczące projektu domu. Ale na szczęście udało nam się znaleźć. Póki co, wszystko idzie zgodnie z planem.

  Planowaliśmy oszczędności ulokować w nieruchomościach w Warszawie lub nad polskim morzem. Specjalista przekonał nas, że w naszym przypadku warto postawić na Dubaj. Nie pomylił się. Mieliśmy dużo obaw, bo dla nas to czyste szaleństwo, ale ostatecznie apartament przynosi zyski. Dziękujemy! Monika i Jurek 

  Jaguar Estate pomógł mi zainwestować środki finansowe w kamienice w dobrej lokalizacji. Inwestycja w kamienicę w tym miejscu okazała się strzałem w 10! Dlatego postanowiłem zainwestować w nieruchomości w Dubaju. Jak zwykle się nie zawiodłem. To moja druga współpraca z firmą i z pewnością nie ostatnia. Polecam w 100%.

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI

  Kontakt

  JE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  UL. GRZYBOWSKA 87
  00-844 WARSZAWA