PERVOLIA

NASZE PROJEKTY

INWESTYCJA NA CYPRZE

Jakie są Twoje skojarzenia z Cyprem? Zapewne pierwsze o czym pomyślisz to urlop, ciepło, plaża… Ciężko się z tym nie zgodzić! Ta niepozorna wyspa z roku na rok pnie się w górę w rankingu najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych (i to nie tylko wśród Polaków!). Posiada niezwykle dogodne warunki, tak bardzo upragnione przez turystów z całego świata. Jednak tam, gdzie inni widzą wypoczynek i relaks, my widzimy ciężko „pracujące” nieruchomości i inwestycje, które zarabiają na swoich właścicieli. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

PERVOLIA

Inwestycja ta zapewni niezapomniane doznania estetyczne. Okna sięgające od podłogi do sufitu zapewnią nam światło przez cały rok i widok na, zaprojektowany z myślą o koneserach, ogród.

Nie podlegającym dyskusji plusem tej inwestycji jest także odległość od morza. Zaledwie parę kroków dzieli ją od wybrzeża i błękitnych fal wody, co jednocześnie czyni ten projekt idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie możliwość spacerów z cieszącymi oczy widokami.

3

3

W bliskim sąsiedztwie morza dają możliwość kupna luksusowych, przestronnych i pełnych słońca willi. Zlokalizowane one mają być na działkach wielkości wahających się od 666 m₂ do 1038 m₂. Same wille mają mieć powierzchnię od 140 m₂ do ponad 200 m₂, co pozwoli Ci wybrać odpowiednią opcję według potrzeb.

Położenie przy linii brzegowej

Przestronna działka zapewniająca prywatność

Wyposażony ogród - basen oraz patio

ZADZWOŃ DO NAS

lub zostaw swoje dane poniżej – odezwiemy się do Ciebie!