PARK AVENUE

NASZE PROJEKTY

INWESTYCJA NA CYPRZE

Jakie są Twoje skojarzenia z Cyprem? Zapewne pierwsze o czym pomyślisz to urlop, ciepło, plaża… Ciężko się z tym nie zgodzić! Ta niepozorna wyspa z roku na rok pnie się w górę w rankingu najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych (i to nie tylko wśród Polaków!). Posiada niezwykle dogodne warunki, tak bardzo upragnione przez turystów z całego świata. Jednak tam, gdzie inni widzą wypoczynek i relaks, my widzimy ciężko „pracujące” nieruchomości i inwestycje, które zarabiają na swoich właścicieli. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

2

PARK AVENUE

Park Avenue to projekt deweloperski realizowany przez Egde Development Group w Larnace.

Ta ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa położona jest niedaleko centrum Larnaki. Połączenie luksusowych oraz designerskich apartamentów i otaczającej ich natury znajduje się w bliskiej odległości od wielu udogodnień, co czyni ten projekt idealną inwestycją. Charakteryzuje się ona ekstrawaganckim wyglądem architektonicznym i zapierającym dech w piersiach panoramicznym widokiem na morze i Jezioro Słone.

Park Avenue składa się z 21 apartamentów z dwiema sypialniami i 3 apartamentów z trzema sypialniami rozłożonymi na dziesięciu piętrach. Do każdego apartamentu przynależy zadaszone miejsce parkingowe.

Do międzynarodowego lotniska w Larnace dostaniesz się już w 10 minut, a do ścisłego centrum w około 15 minut.

3

Doskonała lokalizacja

Nowoczesna architektura w połączeniu z naturą

Malownicze widoki

ZADZWOŃ DO NAS

lub zostaw swoje dane poniżej – odezwiemy się do Ciebie!