FLOATING SCAPES

NASZE PROJEKTY

INWESTYCJA NA CYPRZE

Jakie są Twoje skojarzenia z Cyprem? Zapewne pierwsze o czym pomyślisz to urlop, ciepło, plaża… Ciężko się z tym nie zgodzić! Ta niepozorna wyspa z roku na rok pnie się w górę w rankingu najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych (i to nie tylko wśród Polaków!). Posiada niezwykle dogodne warunki, tak bardzo upragnione przez turystów z całego świata. Jednak tam, gdzie inni widzą wypoczynek i relaks, my widzimy ciężko „pracujące” nieruchomości i inwestycje, które zarabiają na swoich właścicieli. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

2

FLOATING SCAPES

Zapierający dech w piersiach kompleks nieruchomości łączy w sobie 107 przestronnych apartamentów. Format lokali mieszkalnych położonych nad wybrzeżem pozostaje wyborem przyszłego nabywcy.

Jednocześnie inwestycja została podzielona tak, aby zawierała w sobie zarówno apartamenty mieszkalne, jak i wille oraz 200-pokojowy hotel. Nawet najbardziej wyrafinowany inwestor znajdzie coś dla siebie.

Możliwość zakupu różnego rodzaju apartamentów, zaczynając od tych o wielkości 57 m2, a kończąc na penthouse’ach wielkości 160 m2. Poniżej przedstawiamy informacje o apartamentach, ilości pokoi oraz innych udogodnieniach:

Piętra 1-9 to apartamenty narożne w następujących kombinacjach:

 

Piętro 10 to penthouse:

 

3

Wysoki standard

We współpracy z marką Marriott

Kompleks udogodnień

ZADZWOŃ DO NAS

lub zostaw swoje dane poniżej – odezwiemy się do Ciebie!