CROWDFUNDING

2

Inwestycje w nieruchomości- to się opłaca!

Jeśli interesuje Cię inwestycja w nieruchomości, uzyskanie stosunkowo szybkiego i co ważne wysokiego zwrotu zainwestowanych środków, nasza oferta jest stworzona dla Ciebie. Wzrost zainteresowania mieszkaniami na zagranicznym rynku nieruchomości jest coraz większy. Popyt na mieszkania sprawia, że nieruchomości sprzedają się w mgnieniu oka. Ponadprzeciętne zainteresowanie rynkiem nieruchomości ze strony Klientów wynika z faktu, iż  inwestycja w nieruchomości przynosi inwestorom wyższe zyski niż jakakolwiek dostępna na rynku lokata bankowa. Jednocześnie jest to najbardziej bezpieczna forma inwestycji. 

CROWDFUNDING - DLA KOGO?

Wyobraź sobie, że chcesz zacząć inwestować w nieruchomości. Wiesz, że projekty z dużym potencjałem wymagają ogromnej ilości kapitału. Twój czas jest również ograniczony – masz stałą pracę i nie jesteś w stanie poprowadzić sam inwestycji w pełnym zakresie. Ponadto nie masz odwagi – przez brak doświadczenia i wiedzy.

CROWDFUNDING - JAK DZIAŁA?

Crowdfunding jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych inwestorów. Wspólne działanie w ramach crowdfundingu pozwala na pozyskanie środków na realizację dowolnego celu. W takim modelu kwotę niezbędną do zakupu nieruchomości pozyskuje się z mniejszych wpłat. Każdy inwestor staje się poświadczonym notarialnie właścicielem części nieruchomości, a zarazem ma wpływ na wszystkie podejmowane decyzje. 

Taka forma pozwala znacząco zmniejszyć koszty wejścia w inwestycję, jednocześnie zapewniając to,
co w tym modelu jest najważniejsze – wysoką stopę zwrotu oraz bezpieczeństwo.

Ryzyko, które się opłaca, czyli dlaczego warto zainwestować w nieruchomości

Nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne to w dalszym ciągu gałąź gospodarki, która cieszy się dużym zaufaniem ze strony inwestorów i jednocześnie niesłabnącym zainteresowaniem ze strony nabywców. Aby w pełni wykorzystać potencjał danej nieruchomości konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w branży. Bez tego działania na rynku nieruchomości obarczone są dużym ryzykiem .

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i finansowej. Wiemy jak inwestować i w co inwestować, żeby zarabiać dobre pieniądze na nieruchomościach. Oferujemy sprawdzony model biznesowy, dzięki którym inwestycja w nieruchomości i flipy mieszkaniowe na kamienicach pozwoli Ci osiągnąć odpowiedniej wielkości zysk oraz sukces finansowy.

2

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszej oferty.