Szukasz szans inwestycyjnych

z wysoką stopą zwrotu?

Uchroń się przed jednym z trzech błędów, które są najczęściej popełniane przez inwestorów i uniemożliwiają im skuteczne mnożenie kapitału. Prawdopodobnie Ty także zarabiasz na swoich oszczędnościach znacznie mniej niż byś mógł!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Co to za błędy i jak możesz ich skutecznie uniknąć?

Błąd I

Korzystanie z niesprawdzonej wiedzy z internetu.

Wiele osób wciąż jeszcze korzysta z internetowych poradników i prezentacji, które opisują proste sposoby na pomnażanie zysków. To bardzo poważny błąd! Wiedza dostępna w internecie nie ma nic wspólnego z fachowym doradztwem finansowym – pozbawiona jest głębszej analizy i doświadczenia w działaniu na rynku.

Skuteczne doradztwo finansowe to uczciwa, merytoryczna rozmowa z fachowcem. W cztery oczy, konkretnie i bez wybierania dróg na skróty!

Błąd II

Samodzielne poszukiwanie szans

Nawet jeśli masz wiedzę na temat inwestowania i niewielkie doświadczenie, to w ten sposób utrudniasz sobie osiągnięcie sukcesu. Warunki na rynku zmieniają się dynamicznie, doskonałe szanse pojawiają się niekiedy dosłownie z dnia na dzień. A Twoja wiedza i doświadczenie, bez fachowych narzędzi jest przeterminowana już po kilku godzinach.

Jeśli chcesz naprawdę zarabiać na inwestowaniu, to samodzielne poszukiwanie szans musisz traktować hobbystycznie. Takie działanie powinno być zaledwie ułamkiem Twojej aktywności na rynku.

Błąd III

Słuchanie doradców finansowych z banku/funduszy itp.

Większość pracowników tego typu placówek ma na względzie przede wszystkim dobro swojej firmy i jej korzyści. Nawet, jeśli współpraca z nimi przyniesie Ci korzyści, to zysk będzie znacznie mniejszy niż powinien!

Doradcy nie są obiektywni, ponieważ ich główne źródło zysku to przekonanie Cię do opcji lepszej dla nich i ich firmy.

Co to oznacza dla Ciebie

i jak powinieneś postępować, aby inwestować naprawdę skutecznie?

Większość inwestorów, nawet jeśli popełnia tylko jeden z tych błędów, naraża się na straty. Ty też, ufając instynktowi oraz złym doradcom możesz być jak inni inwestorzy i zabijać wysoką stopę zwrotu poprzez…

inwestowanie w niewłaściwe fundusze i wybieranie mniej korzystnych opcji

ograniczanie swojego działania i zbyt bezpieczne postępowanie na rynku

dokonywanie pochopnych wyborów, ponieważ nie masz pełnej wiedzy o alternatywach

przegapianie ukrytych i nieintuicyjnych okazji, które trudno dostrzec samemu

podejmowanie ryzyka zbyt późno – spóźnianie się na najwyższe zyski

posiadanie zbyt wąskiego portfolio inwestycji i utratę ewentualnych zysków alternatywnych.

Nie trać pieniędzy w tak prosty sposób!

Nie pozwól, by najlepsze szanse inwestycyjne przelatywały Ci koło nosa!

Nie działaj na własną rękę, w oparciu o niepewną wiedzę i przy pomocy banków – skorzystaj z usług niezależnych doradców i doświadczonych analityków którzy:

I. powiedzą Ci na co zwracać uwagę i jak szukać szans na rynku

II. wytłumaczą jak właściwie oceniać ryzyko inwestycyjne i gdzie postawić sobie granicę

III. wskażą alternatywne źródła zysku, o których nigdy nie usłyszysz w funduszu lub banku

IV. przekażą Ci niezbędnik inwestora, pomagający skutecznie działać samodzielnie

V. a jeśli będzie trzeba – przygotują dla Ciebie propozycję działania w oparciu o kapitał inwestycyjny, który posiadasz

Co robić?

Skorzystaj z konsultacji za darmo z niezależnym ekspertem i sprawdź, w jaki sposób zagwarantować sobie najlepszy zysk.

Nie trać swoich swoich pieniędzy na marne inwestycje o niskiej stopie zwrotu. Zgłoś się do nas! Powiedz, jakie masz oczekiwania, ile chcesz zyskać i jakim kapitałem dysponujesz. Pokażemy Ci, jak możesz osiągnąć swoje cele najszybciej i najprościej, przy minimalnym ryzyku. Wycenimy usługi, przedstawimy plan, omówimy perspektywy.

Nie musisz przyjeżdżać

do naszego biura

Wystarczy zadzwonić. Wygodnie z domu. Profesjonalny doradca porozmawia z Tobą o wszystkich szczegółach – bez nagabywania i wywierania presji.

Sam zdecydujesz, czy przedstawiona propozycja odpowiada Twoim oczekiwaniom i jak chcesz dalej działać.

Nie rezygnuj z szansy

na jeszcze większe zyski

Nawet jeśli uważasz portfolio swoich inwestycji za kompletne i dobrze dopasowane do własnych możliwości, to przecież zawsze możesz je jeszcze ulepszyć!

Niewiedza oraz poszukiwania okazji w internecie i opieranie się na „doradztwie” specjalisty z banku na pewno nie dadzą tyle, co rozmowa z nami!

To historyczny moment. Jeszcze nigdy pieniędzy wpompowanych w światową gospodarkę nie było aż tak dużo. Tort leży przed Tobą na stole już pokrojony. Musisz tylko sięgnąć po niego ręką i zabrać sobie największy kawałek, jaki jesteś w stanie!

To naprawdę proste. Wystarczy tylko mieć pieniądze i wiedzieć, gdzie skutecznie szukać okazji. My tę wiedzę mamy. Podzielimy się nią.

Wypełnij formularz

i skorzystaj z konsultacji za darmo!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
© Copyright by JE SERVICES Sp. z o. o.
Polityka Prywatności